ערכים ומשימה

ערכים ומשימה
התרבות הארגונית שלנו מתפתחת תוך כדי תנועה, אך יחד עם זאת בליבה עומדים איתנים עקרונות וערכים. יזמות, עצמאות ופרו אקטיביות הם ליבת התרבות של Baysberg team והם המנחים את ההתנהגות שלנו, ותומכים בגישה שלנו.

נאמנות, סקרנות, אומץ ומצוינות הם הלב הפועם שלנו, הם מזרימים לנו את הדם בגוף ומבטיחים את המשך ההתפתחות שלנו כחברה. ארבעת המילים האלו מתארים את מי שאנחנו ומבטיחים שנישאר מלאי אפקטיביות ללקוחותינו.

הערכים שלנו

המשימה שלנו

לייצר מהלכים תקשורתיים מלאי השפעה שיאפשרו ללקוחותינו להשפיע על עמדות, לבנות מערכות יחסים חזקות בין בעלי עניין, לבנות תודעה חיובית, ולהשפיע לטובה על החברה בה אנו חיים. את המשימה שלנו אנו מבצעים באמצעות מחקרים, הבנת השוק המקומי, תובנות צרכניות ויצירתיות. אנו מחויבים ללקוחותינו לבניית שותפויות ארוכות טווח, המוסיפות ערך משמעותי ומעודדות התפתחות מקצועית משותפת.

משרתים את לקוחותינו

כחברת תקשורת מובילה בנינו עבור לקוחותינו תשתיות המדמות מפעל ליצירת השפעה חזקה. ביחד עם אנשי ונשות צוות הטובים בתחום, אנו מייצרים מהלכים מעוררי שיח המייצרים השפעה חזקה בכל פלטפורמות התקשורת השיווקית המשולבת. בין אם זה טיפוח קשרים עם בעלי עניין, יצירת אסטרטגיות פעולה דיגיטליות, בניית פלטפורמות תקשורתיות או אירועי קד"מ – גישת המפעל היצרני מבטיחה את יכולתנו לעזור ללקוחות להשיג את היעדים העסקיים ו\או התדמיתיים הייחודיים שלהם.

למרות שכל אחד מלקוחותינו הוא ייחודי, בנינו שיטת עבודה ייעודית, המייחדת אותנו, ומותאמת לאתגרים התקשורתיים של המאה ה-21. באמצעות סטנדרטים אחידים, אנו מצליחים להציע ללקוחותינו ולשותפים זרימה מתמשכת של חשיבה חדשה ופורצת דרך, כזאת שמשנה את חוקי המשחק.

הקוד האתי

הקוד האתי שלנו מספק הבנה אחידה לגבי המצופה מהעובדים שלנו ומגלם את המחויבות שלנו לייעוץ ושירות מצוינים לכל בעלי העניין. הקוד מתעדכן על בסיס קבוע, ומתייחס לאתגרים הספציפיים לענף שלנו.

אנו גם מחויבים לשמור על סטנדרטים אתיים גבוהים כלפי חוץ, בעיקר בפיקוח במקריי "צד שלישי". כתוצאה מכך, פיתחנו קוד אתי לספקים ולספקי השירותים השונים איתם אנו עובדים וזאת בכדי להבטיח שהם מבינים ומסכימים לציית לסטנדרטים שלנו בכל הקשר לעבודה עם Baysberg team.

דילוג לתוכן