חינוך

בהיותנו חברת תקשורת מובילה בישראל אנו מציעים גישה ייחודית ומותאמת ספציפית לתחום החינוך, ביכולתנו לספק פתרונות תקשורתיים חדשניים למכללות ואוניברסיטאות.

Baysberg team מתמחה בפיתוח אסטרגיות שיווק ותקשורת שמקדמות תדמית, מעמיקות את הקשר עם הקהלים הרלוונטיים ומגבירות את הנראות וההשפעה על המוסדות האקדמיים בישראל. כל זאת דרך יצירת קמפיינים תקשורתיים מותאמים, יצירת חוויות דיגיטליות מעניינות והדגשת נושאים חדשניים ויוזמות חינוכיות.

הערך המוסף שלנו חבוי  ביכולת שלנו למקסם את הפוטנציאל של מוסדות החינוך על ידי פיתוח קמפיינים שיווקיים  ותקשורתיים המדגישים את המצוינות האקדמית, חדשנות הלימוד וההשפעה החברתית. על ידי שימוש בכלים מתקדמים אנו מעמיקים את המודעות לתכניות ולמיזמים האקדמיים וכן מקדמים את המוסדות כמובילים בתחומם.

 השילוב בין תקשורת דיגיטלית ומסורתית מייצרת חשיפה רחבה עם קהלי היעד, כאשר המטרה העיקרית היא להבליט את הערך המוסף של המוסד האקדמי.

ב- Baysberg team אנו מבינים את החשיבות של פרסונה אקדמית בולטת ומקצועית. על ידי בניית תוכניות תקשורת ושיווק המתאימות לאופי המוסד ומטרותיו החברה יוצרת קשר חזק עם קהלים חדשים וקיימים. המטרה היא להדגיש את החדשנות, המחקר המתקדם ואת ההשפעה החברתית של מוסד החינוך או האקדמי, באמצעות גישת שיווק רב ערוצית ויצירתיות שמדברת אל לב  קהל היעד.

דילוג לתוכן